Prisijungti:

Prisijungdamas aš sutinku su naudojimo sąlygomis | Pamiršote slaptažodį?

Vis tiek pulti?


MaximusDecimus
Lygis 111
Gyvybės taškai
100 %
Patirtis
56.73 %
Jėga
342
Vikrumas
715
Judrumas
516
Ištvermė
283
Charizma
795
Sumanumas
104
Šarvai 14507
Žala 377 - 437
Dėmesio

Šis daiktas taps pririštas prie sielos, kai tik jį užsidėsite!Personažo aprašymas

Maximus Decimus Meridius - Gimė Baetikos provincijoje Ispanijoje 152 metais. Jis buvo Meridiaus, provincijos gubernatoriaus ir Lukrecios, Romos senatoriaus Bodajaus dukros sūnus.

17 metų prisijungė prie armijos, dalyvavo mūšiuose Britanijoje ir Kapadokijoje, greit kilo karjeros laiptais,176 metais tapo jauniausiu generolu. Vadovavo armijom mūšiuose Galijoje ir Germanijoje, po mūšio stovykloje prie Vindibono imperatoriaus sūnaus Komodo buvo apkaltintas imperatoriaus nužudymu, pasmerktas mirti nužudant ir jo šeimą, sėkmingai pabėgo, bet pateko į vergija kai iš sielvarto dėl savo šeimos ir patirtų žaizdų nusilpęs užsnūdo. Buvo nupirktas senojo gladiatoriaus Proksimo ir dalyvavo kovose po slapyvardžiu "Ispanas". Troškimas atkeršyti Komodui jam padėjo išgyventi daugybę kovų, tuo pačiu pelnė jam šlovę. Mirė 192 metais po kovos su Komodu kur nors ir buvo sužeistas prieš kovą vis tiek įveikė Komodą. Romėnai šlovino ir vadino jį savo didvyriu.

"What we do in life echoes in eternity"


Garbage list

(cia gali buti tu!)

List can change any time,its only belongs from you...


Puolu tik dėl vietos arenoje, vykdydamas užduotį kur reik nugalėti kažką arba kažkam bandau atsilyginti tuo pačiu kai jis mane pirmas užpuolė.