Prisijungti:

Prisijungdamas aš sutinku su naudojimo sąlygomis | Pamiršote slaptažodį?

Vis tiek pulti?


.KRONAS.
Lygis 106
Gyvybės taškai
56 %
Patirtis
56.87 %
Jėga
380
Vikrumas
580
Judrumas
793
Ištvermė
371
Charizma
671
Sumanumas
514
Šarvai 17332
Žala 456 - 524
Dėmesio

Šis daiktas taps pririštas prie sielos, kai tik jį užsidėsite!Personažo aprašymas

Žinomas kaip: Achilleus
Ex: Kronas pereme acc.

Cronus gildijos ikurejas :)

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pasiekimai:
(Pozemiai)
69 lv Umpokta gentis
82 lv Paslaptinga laboratorija
91 lv Zagraso fortas
(Nugalėk Zagrašą be mediko: Thorstensusas)
(Tue, 28.09.2010 - 21:27:33 Sveikiname, imperijos vardu, gavote naują titulą. Dabar galite save vadinti Thorstensusas!) Esant 93 lv.
Kas pagerins rekorda ? :)

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Cronus (Kronas) - jauniausias iš titanų, Gajos ir Urano sūnus, motinos paprašytas pjautuvu iškastravo tėvą, kad šis daugiau neturėtų vaikų. Kronas vedė seserį Rėją ir su ja turėjo vaikus: Hestiją, Demetrą, Herą, Hadą, Poseidoną ir Dzeusą, o su nimfa Filira - kentaurą Cheironą.
Gaja išpranašavo, kad Kronas bus nuverstas savo sūnų, todėl ką tik gimusius vaikus bematant prarydavo. Nepavyko jam to padaryti tik su Dzeusu. Rėja padavė suvystytą akmenį [pagal Hesiodo "Teogoniją"].
Užaugęs Dzeusas, patartas žmonos Metidės, davė Kronui išgerti stebuklingo gėrimo, ir šis visus vaikus atrijo atgal [pagal Apolodorą]. Dzeusas pakvietė visus Krono vaikus į kovą su titanais. Per dešimt metų titanai buvo nugalėti ir sumesti į Tartarą, kur juos saugojo šimtarankiai [pagal Hesiodą].
Vėliau Kronas, susitikęs su Dzeusu, valdė Palaimintųjų salose [Pagal Pindaro "Olimpijos odes"]. Krono valdymo laikas vadintas Aukso amžiumi [pagal Ovidijaus "Fastus"]
Kronas laikytas nepermaldaujamo laiko simboliu. Kretos saloje jis tapatinamas su Molochu, o Romoje - su Saturnu.##GTI=##